Crm Nedir?

Firmalar arası rekabette sahip olunan bilgi ve veriler çok önemli rol oynamaktadır. Firmaya ihtiyaç duyduğu bilgi akışını sağlayan en önemli kaynak ise CRM dir.

Peki CRM Nedir?

Crm ihtiyaç duyulan bu bilgilerin toplanmasını, saklanmasını, analiz edilmesini, değerlendirilmesini ve ilgili yerlere doğru zamanda ulaştırılmasını sağlayarak firmanızın en önemli rekabet avantajı olacaktır. CRM alt yapısını oluşturamamış firmalar, varlıklarının en önemli parçası olan müşterileri ile gerekli olan iletişimi kuramazlar. Bu firmalar müşterilerini tanımadıkları gibi onların beklentilerini ve ihtiyaçlarını da analiz edemezler. Bu şekilde çalışan bir firmanın müşterilerini memnun edecek ürün ve hizmetleri üretmeleri beklenemez.

Bütünleşik CRM

PRISM CRM inşaat firmaları için satış gücü otomasyonunun yanı sıra; Portföy Yönetimi, Finans Yönetimi, Evrak Yönetimi, Satış Sonrası İşlemler, Teslim Sonrası İşlemler gibi inşaat sektörü için önem arz eden iş süreçlerini de başarı ile yönetmektedir. Bu özelliği ile sektördeki tek bütünleşik CRM yazılımıdır.

Sezgisel CRM

PRISM CRM sezgisel yönetim özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Kullanıcılar sistem üzerinde günlük işlemlerini yaparken PRISM CRM gerçekleşen aktivitelere göre bir çok süreci otomatik başlatır veya uyarı mekanizmalarını çalıştırır. Bu şekilde sistem üzerinde pazarlamadan finansa kadar bir çok noktadaki sorun, gecikme veya fırsatlara zamanında müdahale edilerek istenilen hedefe ulaşılmış olur. PRISM CRM sezgisel özelliklerini her geçen gün artırmakta bu şekilde adeta bir yapay zeka gibi çalışmaktadır.

Çoklu Proje Yöneimi

PRISM CRM ile kaç farklı gayrimenkul projeniz ve bunların hangi bölgelerde olduğu önemli değildir. Satış ofislerinizi merkezle entegre ederek kontrolü ele almış olursunuz.

Evrak Yönetim Sistemi

PRISM CRM aynı zamanda bir evrak yönetim sistemidir. Satış sürecinde ve sonrasında kullanacağınız sözleşme, senet vb. tüm evrakları otomatik olarak hazırlar. Evrakları hazırlamakla kalmaz ıslak imzalı nüshalarını da saklar.

Görsel Satış Sistemi

Satış ekibiniz PRISM CRM'i kullanmaktan çok hoşlanacak. 3D görsel aktivite satış ekranları sayesinde vaziyet planı üzerinde her bir bloktaki satılan ve kalan bilgilerine ulaşabilirsiniz. Buradan blok görseline geçerek, dairelerin satış durumlarını blok resmi üzerinden görebilirsiniz.

Esnek Satış Sistemi

Esnek satış yeteneği olan firmalar için teklif modülü bulunmaz bir özelliktir. Bu araçla müşterinizin ödeme gücüne, vade imkanına göre ve belirtilen oranlarla otomatik hesaplamalar yaparak müşterinize sunabilir gelecekte kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Performans Yönetim Sistemi

Projelerinize satış hedefleri koyarak bunların gerçekleşme oranlarını takip edebilirsiniz. Satış hedeflerini proje, satış ofisi ve personel bazında oluşturulabilir, metrekare, adet, tutar birimlerine göre yönetebilirsiniz.

Pazarlama Yönetim Sistemi

Pazarlama faaliyetleriniz için ayırdığınız bütçeleri yönetebilir bu faaliyetler sonucunda elde ettiğiniz müşteri geri dönüşlerini raporlayabilirsiniz. Her bir müşterinin pazarlama maliyetini hesaplayabilirsiniz.

Kontrollü Satış Süreci

Satış süreci PRISM CRM in en önemli özelliklerinden biridir. Kontrollü satış süreci ile hatasız iş akışı sağlanır. Bu sistem ile kullanıcıların hatalı işlem yapmaları önlenmiş olur.

Esnek ve Detaylı Yetkilendirme

PRISM CRM'de çok detaylı yetkilendirme mevcuttur. Yetkiler proje bazlı, ekip bazlı, ve kullanıcı bazlı yapılabilir. Merkez ofis tüm projeleri yönetirken her bir ofis sadece kendi müşterisini ve projesini görebilir. Kullanıcıları her bir modülde, ekleme silme ve düzeltme özellikleri ile yetkilendirebilirsiniz. Finansal kayıtların olduğu bölümlerde silme işlemi çalışmaz. Sadece iptal işlemi vardır, iptal edilen kayıtlar tüm ekranlarda işaretlenir.

Kayıt Takip Sistemi

PRISM CRM güvenlik önlemlerinden biri de tarihçedir. Sistem yöneticisi yapılan düzeltme ve silme işlemlerinde kayıtların önceki ve sonraki durumlarına ulaşabilir. Sistem tüm modüllerde bu özelliği standart olarak sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Haritada Göster

Merkez Ofis

Büyükşehir Mh. Cumhuriyet Cd. No:1 Ekinoks Residence E1 Blok Kat 7 No:113 Beylikdüzü / İSTANBUL

info@prismcrm.com

+90 212 854 15 87