PRISM ÖZELLİKLER

Çoklu Proje Yönetimi

PRISM CRM ile kaç farklı gayrimenkul projeniz ve bunların hangi bölgelerde olduğu önemli değildir. Satış ofislerinizi merkezle entegre ederek kontrolü ele almış olursunuz.

Görsel Satış Sistemi

Satış ekibiniz PRISM CRM'i kullanmaktan çok hoşlanacak. 3D görsel aktivite satış ekranları sayesinde vaziyet planı üzerinde her bir bloktaki satılan ve kalan bilgilerine ulaşabilirsiniz. Buradan blok görseline geçerek, dairelerin satış durumlarını blok resmi üzerinden görebilirsiniz.

Esnek Satış Sistemi

Esnek satış yeteneği olan firmalar için teklif modülü bulunmaz bir özelliktir. Bu araçla müşterinizin ödeme gücüne, vade imkanına göre ve belirtilen oranlarla otomatik hesaplamalar yaparak müşterinize sunabilir ve saklayabilirsiniz.

Randevu Hatırlatma Sistemi

Kullanıcı kurduğu iletişim sonucunda hatırlatma kaydı açabilir ve müşterisi ile ileri tarihli randevular ayarlayabilir. Hatırlatmaların günü ve saati geldiğinde hatırlatıcı devreye girer ve kullanıcıyı uyarır.

Toplu SMS Entegrasyonu

PRISM CRM, Toplu Sms sistemleri ile de entegre olabilmekte ve bu sistemlerle geliştireceğiniz pazarlama faaliyetlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Toplu Mail Entegrasyonu

Belirli özellikleri taşıyan toplu mail firmalarıyla sistem entegrasyonu yapılarak, gönderilen toplu maillerin PRISMCRM’e aktarılması sağlanmaktadır.

Prism Messenger

Aynı server üzerindeki aktif kullanıcıların PRISMCRM içerisinde kendi aralarında mesajlaşmasına imkan vermektedir.

Prism Tablet Uygulaması

PRISMCRM içerisindeki görsel satış ekranının mobil cihazlar üzerinde kullanılma özelliğini taşımaktadır.

Prism Maket Entegrasyonu

Belirli özellikler taşıyan maketler ile PRISMCRM görsel satış ekranından ilgili daire filtresi yapıldıktan sonra maket üzerinden ışıklandırılması sağlanmaktadır.

Prism Outlook Entegrasyonu

PRISM CRM; Outlook Entegrasyonu ile müşterilerinizden gelen ve giden e-mailler, çalışanlarınızın kişisel bilgisayarlarında kalmamakta, birer kopyası CRM sistemine otomatik olarak alınmaktadır.

Prism Santral Entegrasyonu

Kendi bünyenizde yada dışarıda konumlanmış ekipler sistemin bu özelliği ile görüşmelerini kaydedebilirler.Sisteme kaydedilen müşteriler bir havuzda toplanırlar ve satış ekibi tarafından takip edilerek satışın süreçlerinin takip edilmesi sağlanır.

Prism Web Site Entegrasyonu

Belirli özellikleri taşıyan info mail ile sistem entegrasyonu yapılarak, gelen maillerin PRISMCRM’e aktarılması sağlanmaktadır.

Prism Yardım Masası

Teknik ekip tarafından PRISMCRM kullanıcılarına içerden ve dışardan destek verilmektedir.

Prism Web Rapor

Web browser üzerinden esnek ve dinamik raporlama modülüdür.

Prism Asistan ve Rapor (Beta)

Akıllı telefonlar ile şirket hattı kullanan satış personellerinin yapmış olduğu telefon görüşmelerinin PRISMCRM mobil uygulaması ile görüşmelerin PRISMCRM’e aktarılması ve raporlanması sağlanmaktadır.

Prism Satış Sonrası İşlemler

Tapu müracaat sürecini sistemden takip edebilirsiniz. Müşterinize tapu devir bildirimi yapabilir toplu mektup yazdırabilir veya mail gönderebilirsiniz. Elektrik, Su, Doğal Gaz işlemlerini takip edebilir bu işlemlerin hangi aşamada olduğunu raporlayabilirsiniz.

Prism Teslim Sonrası İşlemler

Teslim Sonrası İşlemler teslim ile başlayan müşteri şikâyetlerini ve isteklerini yönetmek ve çözüm sürecini kontrol etmek için geliştirilmiştir.

Prism Online Chat (Beta)

Firmaların web sitesine eklenen online chat uygulamasının PRISMCRM üzerinden yönetilmesidir.

Bize Ulaşın

Haritada Göster

Merkez Ofis

Büyükşehir Mh. Cumhuriyet Cd. No:1 Ekinoks Residence E1 Blok Kat 7 No:113 Beylikdüzü / İSTANBUL

info@prismcrm.com

+90 212 854 15 87